O nás

Vážení zákazníci,

Ste milovníkmi geniálnej rodinnej zábavy? Ošetrujúce rodičia, ktorí zháňa hračky pre svoje deti? Fanúšikovia LEGO®, či dokonca jeho zberatelia? V našom internetovom obchode Legenio.cz nájdete cez 12 000 hračiek všetkého druhu. Sme poprední špecialisti na stavebnice LEGO® v Českej republike a predajcovia širokého sortimentu populárnych hračiek ako pre veľké aj malé deti, tak aj pre dospelých. Pridajte sa k 99 % našich spokojných zákazníkov.

KTO SME ?

Sme malá rodinná firma pozostávajúca zo 6 zamestnancov, ktorá bola založená v roku 2010, ale počiatky Legenia siahajú až do roku 2006. Osobný prístup k zákazníkovi je pre nás hlavnou prioritou. Je nám jasné, že okrem dobrej ceny produktu, je tiež dôležité rýchle doručenie (najmä keď narodeniny potomka sú už zajtra ;-) a kvalitné zabalenie. Máme veľa skúseností, vieme čo naši zákazníci chcú a tak sa pre nich snažíme zaistiť dostatok atraktívneho tovaru, najmä toho, ktorý na slovenskom trhu úplne chýba. To je to, čím sa hlavne odlišujeme od našej konkurencie.

LEN NA LEGENIU!

Nájdete u nás ako najnovšie LEGO® novinky, tak najmä limitované edície a vypredané stavebnice, ktoré už inde nie sú k dostaniu. Navyše ponúkame hit pre všetkých malých aj veľkých zberateľov: Patríte k nadšencom Minifigúrok LEGO® v tajomných vreckách?A priali by ste si konkrétnu figúrku? Legenio dokáže rozpoznať, aká figúrka sa v sáčku nachádza, a vy si tak môžete doplniť svoju zbierku o konkrétnu postavičku! Ako jediná firma na trhu to vieme bez nastrihnutia vrecka a Vy tak obdržíte konkrétnu minifigúrku v originálnom balení.

SKLADOM ZNAMENÁ NAOZAJ SKLADOM!

Pri platbe kartou či prevodom máte dopravu zadarmo už pri nákupe za 2000 Kč. Väčšina tovaru je na sklade priamo u nás. Našou snahou je, aby tento tovar bol expedovaný v čo možno najkratšom čase, obvykle do 24 hodín od prijatia objednávky a doručený nasledujúci pracovný deň po expedícii. Produkty, ktoré sa nenachádzajú v našom sklade, ale u dodávateľov, sú viditeľne označené - je uvedená dlhšia doba dodania.

Poznámka: V predvianočnom období (október až december) sa môže v závislosti od veľkého množstva objednávok doba expedície predĺžiť na 3-5 dní.

Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveniePovoliť všetko